מאפרות
מאפרות
קוסמטיקה
קוסמטיקה
פדיקור מניקור
פדיקור מניקור
בנית ציפורניים
בניית ציפורניים
 

הסרת שיער

עוד מימי קדם  בקרב עמים רבים  קיים היה הנוהג  של הסרת שיער.

היו שעשו זאת כפולחן דתי, היו שהסירו את השיער כאקט בריאותי, כאקט חברתי שפעל על פי המודה  והיו מי שנענשו ברבים ושיערם גולח. הסרת השיער הראשונה העתיקה ביותר והידועה הייתה באמצעות חוט. מאז ועד היום אחד התחומים המשגשגים והמצליחים ביותר בתעשיית היופי והאסתטיקה הוא ללא ספק תחום הסרת השיער אשר צבר תאוצת ענק בקרב נשים וגברים כאחד.

שני בני המינים מוכנים היום להשקיע זמן וכסף על מנת להגיע לתוצאה בלתי מתפשרת בהסרת השיער משמע: גוף חלק ונקי משיער.

 הסרת שיער הדרכים הן רבות :  גילוח, שעווה סוכר, דפילציה, אפילציה, לייזר, IPL    וטכנולוגיית SHR כאשר השלוש האחרונות הן המובילות היום בשוק הסרת השיער.

 אך בטרם תמהרו גם אתם להיות יפים וחלקים כדאי שתדעו כי ישנו דבר מאוד חשוב עבור הצלחת תהליך זה והוא נקרא : ” תאום ציפיות לפני הסרת השיער”:

  1. מספר הטיפולים נע בין 6- 14 טיפולים והוא משתנה מאדם לאדם.
  2. השפעה הורמונלית בקרב בני הנוער מקשה על תוצאות הטיפול ולכן קשה להתחייב על כמות טיפולים נדרשת מראש.
  3. שיעור יתר יצריך לעיתים בירור רפואי וכן מספר רב יותר של טיפולים. יתכן כי השיעור יגיע בעקבות שינוי הורמונאלי: נטילת כדורים, הריון, לאחר לידה, הזדקנות. על כל שלוש האפשרויות הראשונות יש לעדכן את המטפלת .
  4. בחלק מהטכנולוגיות להסרת השיער קיים שימוש באנרגיה גבוהה והספקי שיא גבוהים אשר עלולים לגרום לכאב ואי נוחות גבוהה. בחלק מהטכנולוגיות יש צורך בשימוש במשחה מאלחשת הנמרחת כחצי שעה בטרם תחילת הטיפול .
  5. על המטופל לבדוק היטב באילו מהטכנולוגיות הוא עומד לקבל טיפול.
  6. האם המטפל/ת עבורו הכשרה מקצועית ומה רמה הידע שלו/ה – בחלק מהטכנולוגיות מותר רק לאחות מוסמכת או לרופא לבצע את הטיפול

על מנת שסדרת הטיפולים תמקסם את עצמה ותצליח, על המטופל/ת לעמוד בלוחות הזמנים שיקבעו. לשמור על ההתוויות הרפואיות והחשוב מכל להתמיד לאורך כל סדרת הטיפולים.

נרשם על ידי אביבה רגב | קוסמטיקאית ונומרולוגית ובעלת המרכז הרב תחומי לטיפולי אסתטיקה