מאפרות
מאפרות
קוסמטיקה
קוסמטיקה
פדיקור מניקור
פדיקור מניקור
בנית ציפורניים
בניית ציפורניים
 

טיפול קוסמטי לעור רגיל

איך הפך העידן שלנו את הטיפול הקוסמטי לאחד מהטיפולים השגרתיים הנצרכים ביותר?

טיפול קוסמטי היה פעם פינוק לעשירים בלבד. שימור העור כחלק משימור הבריאות היה קיים בתודעה עוד משחר האנושות, והיום – טיפול קוסמטי משרת כל אחת ואחד כחלק מטיפול שגרתי.

מספר לא מבוטל של נשים וגברים שאין להם בעיות עור, מבקשים טיפול קוסמטי וכל זאת הוא בשגרת חייהם. זאת כיוון שאין זה משנה מה סוג העור שלנו – אנחנו חשופים כמעט באותה המידה לנזקים.
כך, טיפול קוסמטי, טיפול פנים לעור רגיל בא לעזור לשמר את העור ולשמור על העור מנזקי השמש והסביבה. מודעות לצורך של טיפול קוסמטי תביא בהכרח לשימור העור באופן שוטף.

עור הפנים שלנו הוא חלק בלתי נפרד מהפרצוף שלנו – ולכן, חשיבותו של טיפול קוסמטי שוטף לאנשים היא גדולה. טיפול קוסמטי יכול לשפר פלאים את נראות העור. אנשים שיש להם עור בריא יצטרכו מן הסתם טיפול קוסמטי פחות עמוק, כאשר כל סוג עור לגופו. הרבה תלוי גם באזור המגורים, באורח החיים של במטופל, באם הוא מעשן, תזונה, שתיה ועוד.

טיפול קוסמטי לא הפך בן לילה לנחלת הכלל – אבל כיום, מכיוון שהמודעות לניהול אורח חיים בריא, יחד עם צמיחתם של חדרי הכושר, טיפולי בריאות כמו: עיסוי, רפלקסולוגיה, פילאטיס והיוגה, גם המודעות לשמירה על עור הפנים לא אחרה לבוא.

בטרם צאתכם מהבית בימים חמים אלו הקפידו על מקדמי הגנה לפחות 30SPF . לנשים היום ישנם מקדמי הגנה מעולים עם דמי מייק אפ על בסיס מים כדי למנוע הזעה. חבישת כובע עם שוליים רחבים ושתיה רבה – יהיו לעזר בשימור עור הפנים

באם יש לכם את המודעות – אל תחכו לגיל מאוחר. גם עור בריא זקוק לטיפול.

המאמר נכתב על ידי- אביבה רגב קוסמטיקאית ובעלת המרכז הרב תחומי לטיפולי אסתטיקה