מאפרות
מאפרות
קוסמטיקה
קוסמטיקה
פדיקור מניקור
פדיקור מניקור
בנית ציפורניים
בניית ציפורניים
 

קוסמטיקה וקוסמות

קוסמטיקה עכשווית היא קוסמטיקה עתירת פיתוחים וטכנולוגיות – כל יום מעבדה חדשה ממציאה את הקרם הבא שיביא איתו בשורה לפנים חלקות, ללא קמטים וצעירות בעשר שנים.

כיום חברות טכנולוגיה מממציאות מכשור להפחתת צלוליט, להזרקת לחויות לעור, פילינגים מיוחדים, אפליקציות לחידוש תאי הקלוגן, להבהרת כתמי עור וטיפול בפיגמנטציה עונתית, להפחתת תופעת האקנה, להסרת שיער ועוד …

תמיד עולה המחשבה איך הייתה הקוסמטיקה לפני 50 שנה – איך היו מטפלים בהצערת העור ומה היה הפיתוח שהסעיר את עולם הקוסמטיקה דאז…

מבדיקה מקיפה בנושא ישנן חברות קוסמטיקה רבות שהחלו את דרכן בשנות ה- 60 כמו שייסיידו, אסתי לאודר, קריטה פריז, ד”ר האושקה, רבלון , וישיי, רוק ועוד … חברות אלו החלו את פיתוחן תחילה במוצרים המזינים את העור וככל שחלפו להן השנים החלו בפיתוחים למיצוק והצערת העור, בקרמים טבעיים שמביאים את העור למראה זוהר וקורן. עוד על הקוסמטיקה של שנות החמישים – קוסמטיקאיות רבות היו עושות שימוש בחומרים טבעיים – בפירות ובירק שהפעילות האקטיבית שלהן הייתה ניכרת בעור המטופל.

סרקנו את רשת האינטרנט בכדי ללמוד מתי החלה הטכנולוגיה לחדור לשוק הקוסמטיקה, גילינו כי החלוצה והמובילה בענף חברת “לומיניס” הייתה מהראשונות שהציע לשוק הקוסמטיקה מכשיר שהתבסס על הבזקי אור שאפשר טיפול בנגעים וסקולריים בעור.

אז בעידן בו כל יום יוצאת לשוק חברה וטכנולוגיה חדשה – בטוח נראה יותר יפים וזוהרים, קורנים וחיוניים. נהיה מאושרים כי את גילנו נוכל להסתיר מרבים.

קוסמטיקה אוצרת בתוכה את המילה “קוסמ” – טיקה, אותן קוסמטיקאיות של העבר הפכו היום לקוסמות אמתיות בשיפור הנראות והחזות החיצונית שלנו.

הכותב הוא דורון ברדה, יזם ושותף בהקמת atoz.co.il – אינדקס אתרי האסתטיקה של ישראל