מאפרות
מאפרות
קוסמטיקה
קוסמטיקה
פדיקור מניקור
פדיקור מניקור
בנית ציפורניים
בניית ציפורניים
 

קוסמטיקה רפואית כפתרון לקלאוזמה

קלאוזמה הנה פיגמנטציה הורמונלית שמאופיינת לרוב אצל נשים הסובלות מבעיה הורמונלית כזו או אחרת. תופעה זו מתחילה בתקופת ההריון ולרוב מנטילת גלולות – אך היא עלולה להימשך, במקרים מסוימים, גם שנים לאחר ההריון. כיום ניתן לטפל בבעיה באמצעות קוסמטיקה רפואית המספקת מענה יעיל וארוך טווח.

איך מזהים קלאוזמה?

ניתן לזהות את הקלאוזמה כאשר יש הצטברות רחבה של כתם על עורי. לרוב, יהיה ניתן לראותו בצורה מוגדרת בלחיים, במצח ובאזור השפם. זהו למעשה כתם חום בעור הניתן לזיהוי ונקרא גם “מסכת הריון”. מקרים אלו קשורים בדרך כלל לעלייה של הורמון אסטרוגן, המצוי בגלולות. בכל מקרה, אם כתמים אלו אינם נעלמים לאחר הלידה, מומלץ על טיפול קוסמטיקה רפואית בקלאוזמה.

הפתרון שמציעה הקוסמטיקה הרפואית

הטיפול המבוצע בשיטת רונליזה הוא הבהרה של מסכת ההריון בשילוב אנטי אייג’ינג. בטיפול זה אנו מבהירים וממצקים את העור עד לקבלת אחידות בצבע העור ובמרקם שלו. כמות הטיפולים הנדרשת הנה בין ארבעה לשישה טיפולים במכון בתדירות שבועית, בשילוב טיפול יומיומי בבית בבוקר ובערב. הטיפול היומיומי בבית כולל תכשירי קוסמטיקה רפואית פעילים מבית רונליזה. התוצאה שתתקבל היא דיכוי מקסימלי של הפיגמנט.

כפי שניתן לראות בתמונות, הנשים שעוברות את הטיפול מקבלות מראה עור שונה בהשוואה לתחילת הטיפול. העור חלק יותר, ללא כתמים והמראה הכללי הוא צעיר ורענן.

כמה עצות למתמודדות עם קלאוזמה

גם אם אינך עוברת טיפולי קוסמטיקה רפואית, אך את סובלת ממסכת הריון, ישנן כמה עקרונות שאנו ממליצים לך לאמץ:

  1. השתמשי באיפור בסיסי על מנת לטשטש את מסכת ההריון.
  2. שמרי על תזונה נכונה – אל תיכנעי למזון מהיר ולא מזין.
  3. הימנעי מחשיפה לשמש – וגם כאשר את יוצאת לשמש, יש לקצר ככל הניתן את זמן השהייה בשמש, להשתמש במקדם הגנה ובאמצעים נוספים.

לפרטים נוספים ניתן לפנות רונליזה – קוסמטיקה רפואית, טיפול בסוגי אקנה שונים וטיפולי אנטי אייג’ינג. טלפון: 09-9571469