טיפולי פנים

מחלקת טיפולי פנים :

המחלקה האהובה עליי ביותר, בקליניקה אני פורחת שמגיעה אליי מטופלת לטיפול פנים – בין אם זה טיפול קלאסי או טיפול שיקומי לעור… אני מרגישה את ההגשמה של הייעוד שלי בחיים, זה מתחיל תמיד באבחון והבנה לצורכי הלקוחה וממשיך בהתאמה טיפולית לבית ובקליניקה.

בקליניקה טיפולי פנים ממוקדים בתחומים :

טיפול פנים קלאסי : טיפולי זה כולל – ניקוי ראשוני , פילינג פנים פעיל עם חומרים לחידוש תאי העור , ריכוך העור להוצאת קומודונים (שחורים) , החדרת לחות לעור , עיסוי לזירוז זרימת הדם והרגעה של העור ,מסיכה לסגירה וחיטוי נקבוביות, לחות ומקדם הגנה. הטיפול אורך כשעה וחצי ומומלץ אחת לחודש עד חודשים כטיפול מונע להאטת הזדקנות העור.

פיגמנטציה : טיפולי הבהרה לשיקום עור פגום. בתחום זה סיבות מגוונות להופעתם של כתמים – כתמי היריון ( קלואזמה ), כתמי גיל, כתמי שמש וכתמים הורמונליים שמופיעים לעיתים כתוצאה משימוש מתרופות וחוסר איזון הורמונלי. הטיפול נחלק לשניים : טיפול בבית / טיפול בקליניקה.

בבית יש חומרים פרא רפואיים תומכים שעוזרים לנו לבצע דיכוי מלנין וחידוש העור, בקלניקה מושלמת הפעולה באמצעות פילינגים מתקדמים מבית חוה זינגבוים וחברת ביופור.

תוצאה טיפולית של לקוחה שהגיעה אליי לאחר פיגמנט שנגרם לה כתוצאה משימוש לא נכון במכשיר הסרת שיער

 

אנטי אייג’ינג / קמטים וכל מה שגורם לנו להראות מבוגרים…

טיפול אנטי אייג’ינג הוא בעיקר טיפול מונע תהליכי הזדקנות, בטיפול אנו מעוררים תהליכי חידוש קולגן ואלסטין האחראים לאלסטיות העור וגמישותו.  כמובן שהטיפול בקליניקה אינו מספיק ונדרש טיפול מתמיד בבית – עם התאמה ודיוק לסוג העור, גיל המטופלת ומאפייני העור.

בנושא הקמטים יש מספר טיפולים הניתנים בקליניקה :פילינג חומצות / פילינג יהלום בשילוב אולטרה סוניק להחדרת פפטידים למיצוק העור / מזותרפיה ועוד.

אבחון העור – גישה שיקומית טיפולית

אני בוגרת קורס קוסמטיקאית פרא רפואית ומאבחנת רב מערכתית מבית חוה זינגבוים, גישתי לאבחון העור מגיע מהבנה מעמיקה לעור המטופלת ותהליכים פיזיולוגים.

אני מזמינה אותך לאבחון מקצועי לא תשלום וללא התחייבות בתיאום מראש – 052-2594594


סגור לתגובות.